Akbank Alışveriş Kredisi Trendyol Kampanyası
21 Gün Kaldı Bankacılık > Bireysel

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

16.11.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Akbank Alışveriş Kredisi, alışveriş tutarınızı uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile finanse etmenizi sağlayan bir kredi çözümüdür. Hem online hem de offline alışverişlerde kullanabileceğiniz bu kredi ile hayalinizdeki ürünlere daha hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Trendyol İşbirliğiyle Yepyeni Bir Alışveriş Deneyimi

Akbank Alışveriş Kredisi avantajlarından biri de Trendyol ile yapılan işbirliğidir. Trendyol, Türkiye'nin önde gelen e-ticaret platformlarından biridir ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine benzersiz alışveriş deneyimleri sunmaktadır. Akbank Alışveriş Kredisi kullanıcılarına özel olarak sunulan kampanyalar ile Trendyol'da alışveriş yapmak artık daha avantajlı!

Kampanya Detayları

Akbank Alışveriş Kredisi ile Trendyol kampanyasından yararlanmak oldukça basit. İşte kampanya detayları:

Kredi Limitinizi Belirleyin

Akbank Alışveriş Kredisi ile alışveriş limitinizi belirleyin. Böylece istediğiniz ürünleri alırken ödeme konusunda endişe etmeden alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Trendyol'da Geçerli İndirimler

Kredi limitinizi belirledikten sonra, Trendyol'da geçerli olan özel indirimleri keşfedin. Moda, elektronik, ev dekorasyonu ve çok daha fazlasında cazip fırsatlar sizi bekliyor.

Esnek Ödeme Seçenekleri

Akbank Alışveriş Kredisi ile yaptığınız alışverişleri ödemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Size özel esnek ödeme seçenekleri ile bütçenize uygun bir şekilde geri ödeme yapabilirsiniz.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala