Akbank Hepsiburada Kredi Kampanyası
Süresi Doldu Bankacılık > Bireysel

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.11.2023

Bitiş Tarihi

30.11.2023


Hepsiburada'dan yapacağınız alışverişlerde kredi kartı limitinizi doldurmadan ödeme anında hemen taksitlendirmenin keyfini yaşamak ister misiniz? Akbank Alışveriş Kredisi tam da bu noktada devreye giriyor. Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi birçok üründe geçerli olan Alışveriş Kredisi, uygun faiz oranları ve esnek vade seçenekleri ile alışveriş deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor.

Akbank Direkt Öde İle Ek Avantajlar

Akbanklılara özel olarak sunulan Akbank Direkt Öde ile alışveriş fırsatından sadece Akbank müşterileri yararlanabilir. Alışveriş Kredisi ile 500 TL - 100.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 36 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

Vade Seçenekleri ve Kısıtlamalar

Alışveriş kredileri, belirli ürünlerde farklı vade seçenekleri sunmaktadır. Örneğin, cep telefonları için vade süresi 12 aydır ve 12.000 TL'nin altındaki telefonlarda 12 ay; 12.000 TL üzerindeki telefonlarda 3 ay vade ile sınırlıdır. Bilgisayar alımlarında 12 ay; tablet alımlarında ise 6 ay vade bulunmaktadır. Yasal vade sınırı olmayan ürünlerde ise kredi vadesi 36 ayı geçemez. Bankamızın yasal mevzuat çerçevesinde vade sınırını değiştirebileceğini hatırlatmak isteriz.


 


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala