Enterprise Garanti BBVA Bonus Kart İndirimi
21 Gün Kaldı Otomotiv > Araç Kiralama

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.11.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Garanti BBVA Bonus Kart sahipleri için özel bir fırsat dönemi başlıyor! Eğer araç kiralama ihtiyacınız varsa ve uygun bir fiyat arıyorsanız, bu kampanya tam size göre. Garanti BBVA Bonus Kart ile yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim fırsatı sizi bekliyor. 

31 Aralık 2023 tarihine kadar tüm Enterprise ofislerinde geçerli olan bu kampanya, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Elazığ, Kocaeli, Konya, Kuşadası, Marmaris, Malatya, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, ve Trabzon ofislerinde avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

 

Opel Mokka Otomatik 1359 TL Kampanyası, 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya kapsamında, Opel Mokka Otomatik araçlar için ayrıcalıklı bir fiyat sunulmaktadır. Eğer bu araçlardan uygunluk bulunmazsa, kampanya muadil grupta geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için tek yapmanız gereken, rezervasyon sırasında Kredi Kartınızın ilk 6 hanesini girmek ve kartın kiralamayı yapacak kişinin adına olması gerekmektedir.

 

Bu özel kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez ve sadece Enterprise filo imkanları ile sınırlıdır. Araç marka ve model garantisi verilmemektedir. Ayrıca, araç kiralama işlemlerinde Enterprise Rent-A-Car'ın genel kiralama koşulları geçerlidir. Kampanya ile ilgili tüm detaylara Kiralama Sözleşmesi'nde ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki Enterprise ve Garanti BBVA, kampanyaları değiştirme hakkına sahiptir.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala