Enterprise Türk Telekom Prime Özel Yurt İçinde %40 İndirim
21 Gün Kaldı Mobil Hat > Faturalı Hatlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.11.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Türk Telekom Prime Enterprise Araç Kiralama Kampanyaları

 

Araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir fırsatla karşınızdayız! Türk Telekom Prime üyeleri için sunulan bu özel kampanya ile araç kiralama deneyiminizi benzersiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

 

Türk Telekom Prime'a Özel %40 İndirim!

 

Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterileri için sunulan bu özel kampanya, yurt içinde araç kiralama ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılamanızı sağlıyor. 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile araç kiralama maliyetlerinizi ciddi şekilde düşürebilirsiniz.

 

Kasım Ayına Özel Ford Focus Kampanyası

 

Özellikle Kasım ayında geçerli olan Ford Focus kampanyası ile avantajlı bir şekilde araç kiralama yapabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Elazığ, Kocaeli, Kuşadası, Marmaris, Malatya, Manisa, Ordu, Rize, Samsun, Trabzon gibi birçok lokasyonda bu kampanyadan faydalanma şansınız bulunuyor.

 

Rezervasyon Kolaylığı

 

Türk Telekom Prime üyeleri, bu özel kampanyadan faydalanabilmek için 6262'ye "PRIME ENTERPRISE T.C." yazarak mesaj göndermeleri ve gelen şifreyi cep telefon numaralarıyla birlikte "Promosyon Kodu" alanına girmeleri yeterlidir. Bu kolay adımlarla indirimli araç kiralama fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

 


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala