MINI Countryman ALL4. Edition Iconic
21 Gün Kaldı Otomotiv > Sıfır Araçlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.12.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


DAHA BÜYÜK. DAHA SAĞLAM. HER ZAMANKİNDEN DAHA DAYANIKLI.

En geniş, en ferah ve maceraya en hazır MINI modeli olan MINI Countryman ALL4, yolculuk esnasında karşınıza çıkabilecek zorlukların üstesinden gelecek şekilde tasarlandı. Twin Power Turbo motoru, akıllı 4-çeker sistemiyle birleşerek sizlere konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Dış tasarımındaki her detayı, görsel olarak premium bir his yaratıyor. Çarpıcı ön tampon tasarımı ve özgün hava girişleriyle birlikte tanımlanan farlar, Countryman ALL4’un gücünü vurguluyor. İç mekan, yolculuk boyunca biriktireceğiniz keyifli anılar için beş kişiye uygun geniş bir yaşam alan sunuyor. Hayal gücünüzün sizi bugün nereye götüreceğini keşfedin.

YENİ MACERALARA YER AÇIN.

MINI'nin detaylara gösterdiği özen, iç tasarım yüzeylerinin estetiğini şekillendiren yaklaşımı büyük bir zariflikle ortaya koyuyor. MINI Countryman ALL4, üst düzey ürün kalitesi ve konforlu deri koltukları ile kullanıcılarına kendilerini özel hissetme ayrıcalığı sunuyor. Premium kokpit tasarımı, sürüş deneyimini daha heyecan verici ve çok yönlü kılıyor. Merkezde, 8,8 inç ekranla donatılmış renkli bir ön konsol bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri, en zorlu arazi koşullarında bile eğlence ve stilinizden ödün vermeden konforlu ve keyifli bir yolculuk sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

HEM ETKİLEYİCİ HEM HEYECAN VERİCİ TASARIM.

MINI Countryman ALL4; Eşsiz, sağlam bir görünüm ve dengeli oranları maceracı bir ruhla harmanlanan, hem modern şehir yolları hem de arazi koşulları için her duruma uygun bir otomobil. Model, dokuz farklı dış renk seçeneğiyle sunulmakta olup, çeşitli kontrast tavan rengi alternatifleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra, otomobilin iç ve dış mekanında istediğiniz kişisel tarzınızı ifade etmek için çeşitli premium tasarım ve donanım seçenekleri arasında seçim yapma imkanına da sahipsiniz.

Borusan Otomotiv’in işbirliği içinde olduğu finansal kuruluşlar tarafından sağlanacak kredilere ilişkin kampanyalı uygulama 05.12.2023-31.12.2023 tarihleri arasında Borusan Otomotiv MINI Yetkili Satıcıları’ndan satın alınacak sıfır nitelikte MINI Cooper 3 Kapı, MINI Cooper 5 Kapı, mını Countryman ve MINI Countryman ALL4..modelleri için geçerli olacaktır. Kullanılacak kredi tutarına göre faiz oranı ve maliyetler değişkenlik gösterebilecektir. Kredi şartları ile kredi maliyetleri hakkında detaylı bilgi almak ve ilgili finansal kuruluşa yönlendirilmek için yetkili satıcılardaki kredi danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Otomobillerin kredi ve finansmanına dair hizmetler Borusan Otomotiv Grubu tarafından sağlanmamakta olup; bu hizmetler işbirliği içinde olunan kredi, leasing ve/veya finansman kuruluşları aracılığıyla ve onların şartlarına göre sağlanmaktadır. Bu bölümde yer verilen kredi/leasing/finansman oranları an itibariyle geçerli olup; tüm oran ve maliyetler ilgili kredi/leasing/finansman kuruluşu tarafından belirlenmekte ve değerlendirilmektedir. Kredi/leasing ve finansman şartlarına ve kararına münhasıran, ilgili kredi/leasing ve/veya finansman kuruluşu tarafından karar verilmektedir. Taşıt kredisinin üst sınırı, ilgili finans/leasing kuruluşunun değerlendirme hakkı saklı kalmak üzere, ilgili yasal düzenlemeler ve BDDK kararlarına tabi bulunmaktadır. * Gerçek kişiler için nihai fatura bedeli 2.000.000 TL ve üzeri otomobillerde BDDK yönetmeliği gereğince kredi kullandırılamamaktadır. Gerçek kişiler için nihai fatura bedeli 1.200.001 TL - 2.000.000 TL olan otomobillerde BDDK yönetmeliği gereğince maksimum kredi limiti 20% ve maksimum vade 12 Ay olarak değerlendirmeye alınabilecektir. Borusan Otomotiv ve/veya ilgili finansal kuruluş her zaman için kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.


Şimdi Teklif Alın

Beni Arayın