Pizzalazza 2 ADET ORTA BOY PİZZA + PEPSİ MAX 1 L Kampanyası
20 Gün Kaldı Yemek >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

31.10.2023

Bitiş Tarihi

30.12.2023


Pizza, lezzetin en muhteşem yolculuğuna çıkan bir yiyecektir. Üzerinde eriyen peynirin, nefis malzemelerin ve kıtır hamurun mükemmel uyumu, her dilin tadını çıkarmasını sağlar.

 

Kaliteli Malzemeler

 

Pizzalazza'nın başarısının ardında yüksek kaliteli malzemeler yatmaktadır. Hamurumuz her gün taze olarak hazırlanır ve malzemelerimiz özenle seçilir. Peynirlerimiz lezzetin zirvesine ulaşmak için özel olarak seçilir ve eritilir. Sebzelerimiz taptaze ve lezzetlidir. Her bir pizza, mükemmel lezzetin garantisi olan kaliteli malzemelerle hazırlanır.

 

Pepsi Max İle Serinletici Bir Mola

 

2 orta boy pizza, mükemmel bir mide doyurucu ve 1 litre Pepsi Max ile bunu bir araya getirerek lezzeti doruğa taşıyoruz. Pepsi Max, gazozun tadını sevenler için harika bir seçenek. Şeker içermeyen ve maksimum lezzeti sunan Pepsi Max, yemeğinizin yanında serinletici bir mola sunar.

 

Pizzalazza 2 ADET ORTA BOY PİZZA + PEPSİ MAX 1 L Kampanyası

 

Unutmayın, bu kampanya sınırlı bir süre için geçerlidir, bu yüzden lezzeti kaçırmayın. Siparişinizi verin ve ailenizle, arkadaşlarınızla veya sadece kendi keyfiniz için lezzetli bir pizza şölenine katılın.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala