Turkcell Otomatik Ödeme Talimatınıza Nakit İade Kampanyası
Süresi Doldu Mobil Hat > Faturalı Hatlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.11.2023

Bitiş Tarihi

30.11.2023


Akbank ve Turkcell iş birliği ile gerçekleştirilen "1001TURKCELL" davet kodlu otomatik ödeme talimatı kampanyası, 1-30 Kasım tarihleri arasında mobil uygulama üzerinden Akbank müşterisi olanlara özel bir fırsat sunuyor. Bu kampanya kapsamında, Turkcell cep telefonu faturasını otomatik olarak ödeyen müşterilere, ödenen fatura tutarı kadar nakit iade imkanı sağlanmaktadır.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılım oldukça basit. "1001TURKCELL" davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip "Akbanklı olmak istiyorum" butonunu kullanarak ilk defa Akbank müşterisi olanlar, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından Turkcell cep telefonu faturası talimatı verdiklerinde otomatik olarak kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya süresince müşterilere, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500TL'ye, toplamda ise 3 ay boyunca 1.500TL'ye varan nakit iade imkanı sunulmaktadır. Nakit ödüller, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 5 iş gününde vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından nakit olarak yatırılacaktır.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala