Ucuzabilet Bonus'a Özel 9 Ay Taksit Kampanyası
21 Gün Kaldı Seyahat > Yurt İçi Seyahati

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

11.11.2023

Bitiş Tarihi

31.12.2023


Uçuşlarınızı planlamak ve Bonus Kart'ınızın sunduğu avantajları değerlendirmek artık çok daha kolay! Bonus Kart sahiplerine özel olarak sunulan bu muazzam fırsatla, yurt içi uçuşlarda 9 aya varan taksit imkanını kaçırmayın.

Bonus Kart ile 9 Ay Taksit

Ucuzabilet’in özel kampanyası sayesinde, Bonus Kart'ınızla yapacağınız yurt içi uçuşlarda 9 aya varan taksit seçenekleri sizleri bekliyor. Yolculuklarınızı planlarken hem ekonomik hem de konforlu bir tercih yapmak istiyorsanız, Bonus Kart'ın size sunduğu bu avantajları değerlendirmenin tam zamanı!

Kimler Katılabilir

9 taksit kampanyasına birbirinden farklı bankaların kartları dahil edilmiştir. Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, American Express Card, Miles&Smiles, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Ticari Kartlar Bonus, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Shop&Fly, Shop&Fly Business Kartlar ve Garanti BBVA kredi kartları bu avantajlı kampanyaya dahil.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala