Albaraka Türk İle Yurt İçi Uçak Biletlerinde 200 TL İndirim ENUYGUN’da!
60 Gün Kaldı Bankacılık > Bireysel

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.01.2024

Bitiş Tarihi

30.04.2024


Albaraka Mobil uygulamasının sunduğu cazip kampanyalarla uçak bileti almanın şimdi tam zamanı! İşte kampanya detayları ve avantajları:

Albaraka Mobil Uygulamasında Kampanya Kodu Alın

Uygulama içinde bulunan "Kampanyalar" sekmesinden kolayca kampanya kodu alabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde başlangıç yapın!

30 Nisan 2024'e Kadar Geçerli

Kampanya, ENUYGUN mobil uygulamasından yapılan üyelik girişiyle alınan yurt içi uçak biletlerinde 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar yapılan rezervasyonlarda 200 TL indirim fırsatını kaçırmayın.

Ödeme Adımında İndirim

Kampanya kapsamında elde edilen indirim kodlarını ödeme adımında kullanmak çok kolay! ENUYGUN mobil uygulamasında yer alan "İndirim Kodu Kullan" alanına kodunuzu girdikten sonra indiriminizi anında alın.

Diğer Kampanyalarla Birleştirilemez

Unutmayın ki bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Ancak tek başına sağladığı avantajlarla sizi memnun edecek!

Tek Kullanımlık: Bir Müşteri Bir Kez Katılabilir

Her müşteri yalnızca bir defa kampanyaya katılabilir ve her bir kampanya kodu bir kez uygulanabilir. Bu sayede herkes eşit şartlarda kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya Şartları

Albaraka Türk ve ENUYGUN, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya şartları ve detayları, güncellemeler ve değişiklikler için düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Uçak bileti alırken avantajlı fiyatlarla seyahat etmek için Albaraka Mobil uygulamasındaki kampanyalardan faydalanın. Unutmayın, 30 Nisan 2024 tarihine kadar süren bu kampanya ile ekonomik ve keyifli bir seyahat sizi bekliyor!


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala