Büyük Linens indiriminde 2000 TL'lik alışverişe 750 lira indirim var
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

03.03.2023

Bitiş Tarihi

24.03.2023


Büyük Linens indiriminde 2000 TL'lik alışverişe 750 lira indirim var. Linens fırsatlarına göz atmayı unutmayın.

Yatak odası takımı ve yatak odası ürünlerinde 500 liralık alışverişe 100 TL indirim var. Eğer 1.000 liralık harcama yaparsanız 300 TL indirim elde edebilirsiniz. Linens’te 2.000 liralık harcama yapanları 750 liralık indirim bekliyor.


Öte yandan Linens’in internet sitesine üye olanları ilk alışverişlerinde yüzde 10 indirim bekliyor.Linens yatak odası indirim kampanyası


Linens, ev tekstili ürünleriyle bilinen bir marka olarak müşterilerine kaliteli ve şık ürünler sunmaktadır. Şimdi ise yatak odası takımı ve yatak odası ürünleri kategorisinde büyük bir indirim kampanyası başlatmıştır.

Bu kampanya kapsamında, yatak odası takımı ve ürünlerinde yapacağınız alışverişlerde toplam harcamanıza göre farklı indirimler sunulmaktadır. Buna göre, 500 liralık alışveriş yapan müşterilere 100 TL indirim, 1000 liralık alışveriş yapan müşterilere 300 TL indirim, 2000 liralık alışveriş yapan müşterilere ise 750 TL indirim sağlanmaktadır.

Linens'in yatak odası takımları, yorgan takımları, yastık takımları ve diğer yatak odası ürünleri geniş bir seçenek sunmaktadır. Ürünlerin tamamı kaliteli kumaşlardan üretilmiş olup, şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Bu indirim kampanyası, müşterilerin Linens'in yüksek kaliteli yatak odası ürünlerini daha uygun fiyatlarla satın almasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kampanya süresince yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı da (250 liralık alışveriş ve üzerine) sunulmaktadır.

Müşteriler, Linens'in internet sitesinden ya da mağazalarından bu indirim kampanyasından yararlanabilirler. Kampanya süresi sınırlıdır, bu nedenle müşterilerin fırsatı kaçırmamaları önerilir.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala