Citroën C4 X %0 Faiz Fırsatı
Süresi Doldu Otomotiv > Sıfır Araçlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.12.2023

Bitiş Tarihi

29.02.2024


Citroën C4 X 185.000 TL 12 Ay %0 faiz Desteğiyle, hayalinizdeki otomobile bir adım daha yaklaşmanın tam zamanı! Bu kampanya, sadece bir araç alımı değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı değişikliğidir. Modern tasarımı, güçlü performansı ve avantajlı ödeme koşullarıyla Citroën C4 X, sizi bekliyor.

Citroën C4 X 185.000 TL 12 Ay %0 Faiz Desteğiyle

Şimdi şöyle bir düşünün, hayalinizdeki otomobile sahip olmak için 12 ay boyunca faiz ödemeyeceksiniz! Evet, duyduğunuz doğru! Citroën C4 X ile 12 ay boyunca %0 faizle ödeme yapacaksınız. Bu, bütçenizi sarsmadan, rüya gibi bir araca sahip olmanın kapılarını aralıyor.

Citroën C4 X Tasarımı

Citroën C4 X, kendine özgü tasarım anlayışıyla C Hatchback araç segmentine yenilik getiriyor. Aracın geniş ve etkileyici ön tasarımı, dikkat çekici LED farları ve özgün ızgarasıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda aracın yan hatlarındaki akıcı çizgiler, fastback stilini vurgulayarak sürüş esnasında dinamizmi artırıyor. Fastback silüetinin zarafeti ve SUV otomobilin güçlü görünümünü birleştiren Citroën C4 X.

Citroën Advanced Comfort®

Citroën Advanced Comfort® teknolojisi, iç mekanda eşsiz bir sakinlik hissi yaratır. Sürücü ve yolcular, her kilometrede bu benzersiz deneyimi yaşayarak, eşsiz bir, sürüş konforu. Citroën C4 X, sınıfındaki diğer araçlara göre daha geniş bir iç mekana sahiptir.

Konforlu Yolculuk

Uzun yolculuklar hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Citroën C4 X, advanced comfort koltuk ve gelişmiş kademeli hidrolik destekli süspansiyon sistemi ile uzun mesafeleri bir solukta kat etmenizi sağlar. Yolculuk sırasında hissettiğiniz konfor, sizi bir sonraki maceraya hazırlar. Citroën C4 X, yüksek performansları ve mükemmel yol tutuşlarıyla sürücülere eşsiz bir deneyim sunar.

Zen Sürüş Deneyimi

Citroën C4 X, sadece güvenlik değil, aynı zamanda sürücü ve yolcuların stresini azaltmaya yönelik özel tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Otomobilde bulunan özel bir "Zen Modu," sürüş esnasında ortamı sakinleştirici bir atmosferle doldurarak stresi minimumda tutuyor. Bu özellik, uzun yolculuklarda bile sürücünün odaklanmasını artırarak daha güvenli bir sürüş sunuyor.


Şimdi Teklif Alın

Beni Arayın