Maximum’dan ETS’nin Erken Rezervasyon İndirimlerine Ek Anında %5 İndirim Fırsatı!
244 Gün Kaldı Bankacılık > Bireysel

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

18.01.2024

Bitiş Tarihi

31.10.2024


Maximum Kart’ınız ile ETS'deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için yapacağınız rezervasyonlarınızda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında 5% indirim kazanın. Üstelik vade farksız 3, 6, 9 ve 12 taksit fırsatıyla!

* Erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında 5% indirim kampanyası, ETS’deki belirli oteller için geçerlidir ve 4 ay erteleme kampanyası ile birleştirilemez.

* Anında 5% indirim kampanyasından faydalanabilmek için "Ödeme Yöntemi > Ödeme Kampanyaları" alanında “Maximum ile sepette 5% ek indirim!” seçeneği işaretlenerek ilerlenmelidir.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Select, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

Ek koşullar: ETS’nin erken rezervasyon kampanyası kapsamında sunulan indirimlere ek anında 5% indirim kampanyası, Maximum Kart’a özel olup ETS’deki seçili otellerde 01 Nisan - 31 Ekim 2024 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz konaklamalar için geçerlidir. Maximum Kart’a özel olarak sunulan 5% ek indirimden faydalanılabilmesi için ödeme ekranında seçim yapılarak ilerlenmesi gerekmektedir, seçim yapıldıktan sonra indirim tutarı otomatik olarak hesaplanarak tutardan düşülecek ve "Maximum'a Özel Fiyat" olarak görüntülenecektir. ETS'deki seçili oteller için sunulan 5% ek indirim kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda, işlemlerinizi vade farkı ödemeden 3, 6, 9 veya 12 taksitli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart’ınız ile yapacağınız rezervasyonlarda, ETS’nin erken rezervasyon indirimlerine ek anında %5 indirim kampanyasından ETS firması sorumludur. Bankamız tarafından kartınıza herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. 5% ek indirim kampanyası ile 4 ay erteleme kampanyası birleştirilemez. Erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir. Kampanya hakkındaki tüm sorularınız için ETS ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve ETS tur kampanyayı durdurma veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala