Opel Astra Hatchback
Süresi Doldu Otomotiv > Sıfır Araçlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

29.12.2023

Bitiş Tarihi

29.02.2024


Dinamik dış tasarım

Keskin hatlar, gereksiz unsurlardan arındırılmış çizgiler ve Opel Vizör® ile Astra, daha önce hiç olmadığı kadar cesur bir tasarıma sahip.   

Benzersiz iç tasarım

Yalın ve tamamen dijital Pure Panel® kokpit, standart 10 ̋ + 10 ̋ HD ekranları ile sürüş bilgilerine erişimi kolaylaştırırken minimalist yapısı ile sürüş odağını artırıyor. 

Her açıdan göz kamaştırıcı

Opel Astra'da ince işlenmiş detayları her yerde görmek mümkün. Cesur ve yalın Alman tasarımı, enerji tasarruflu LED lambalarıyla mükemmel bir uyum sağlıyor. 

Intelli-Lux LED® Pixel Farlar

Adaptif 168 LED hücresine ve 10 farklı aydınlatma moduna sahip Intelli-Lux LED® Pixel Farlar*, trafikteki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını engellerken her hava ve yol koşulunda optimum aydınlatma sağlıyor.

Intelli-Drive

Bu sistem, yolculuklarınızda güvenli bir sürüş deneyimi sağlamak için Astra'nın gelişmiş üç özelliğini bir araya getirmiştir. Intelli-Drive; Şerit Ortalama Özellikli Aktif Şerit Takip Sistemi ile güvenli bir seyir imkanı sağlar.


Gelişmiş Kör Nokta Uyarı Sistemi ile daha uzak mesafelerden ve daha hızlı bir şekilde yaklaşan araçlara karşı sürücüyü uyarır. Arka Çapraz Trafik Uyarısı ile geri manevra sırasında 40 metre mesafeye kadar; bisikletliler veya yayalar gibi yaklaşan nesneler hakkında seni uyarır.

Intelli-Vision 360° Çevre Görüş Kamerası

Intelli-Vision*, 4 adet HD kamera ile gerçek zamanlı 360° görüş sağlayarak park etmeyi kolaylaştırıyor. 

Anahtarsız giriş ve çalıştırma

Akıllı kapı kollarıyla eşleştirilmiş Astra'nın anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği* ile otomobiline bin, başlat düğmesine bas ve yolculuğuna başla. 

Ergonomik koltuklar

AGR sertifikalı, elektrikli, hafızalı ve ısıtmalı ergonomik koltuklar; kabin konforunu ve yolculuk kalitesini arttırıyor. 

Isıtma fonksiyonları

ThermaTec® ısıtmalı ön cam* ile hızlı ve verimli bir şekilde buzları çöz ve buğuları gider. Isıtmalı ön koltuklar ile soğuk sabahlarda sıcak ve rahat bir sürüşün keyfini çıkar. 

Panoramik açılır cam tavan

Panoramik açılır cam tavan*, Opel Astra'nın geniş iç mekanını aydınlatır; sürücülere ve yolculara havadar bir sürüş deneyimi sunar. Kısmen veya tamamen açılabilmektedir.

Intelli-Air hava kalite sistemi

Intelli-Air*, hava kalitesi hakkında sürekli bilgi sağlayan, yüksek verimli, yeni bir hava filtresidir. Kabinin hava kalitesinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır

*Belirli donanım seviyelerinde sunulmaktadır.


Şimdi Teklif Alın

Beni Arayın