Opel Mokka 300.000 TL Varan Kredi
Süresi Doldu Otomotiv > Sıfır Araçlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.12.2023

Bitiş Tarihi

29.02.2024


Di̇kkat çeki̇ci̇

Mokka'nın atletik ve dinamik görünümü, cesur bir ifadeden çok daha fazlası! Mokka'nın tasarımı, Alman mühendislik felsefesini ve gelecek vizyonunu yollara yansıtıyor.

Yenilikçi Tasarım

Mokka’nın gövdesinin heyecan verici çizgileri, yeni Alman tasarım dünyasına yolculuğun başlangıcıdır. İç mekandaki orantılı tasarım, ışık, hacim ve teknoloji uyumunun yarattığı olağanüstü sürüş deneyimini Mokka'nla keşfedeceksin. 

Muhteşem detaylar

Mokka her açıdan heyecan verici görünür. Opel imzalı vizör tasarımından LED arka stoplara kadar her bir çizgisi; dinamizm ve işlevselliği birleştirmek için tasarlandı. 

LED® Matrix Farlar

IntelliLux LED® Matrix Farlar, farklı aydınlatma modları ile her durumda mükemmel görüş sunar. Uzun far asistanı sayesinde diğer sürücüleri rahatsız etmeden en iyi şekilde aydınlatma sağlar. 

Adapti̇f hız sabi̇tleyi̇ci̇

Adaptif hız sabitleyici öndeki araca göre otomatik hızlanma ve fren sağlayarak uzun yollarda daha konforlu bir yolculuk sunar. 30 - 180 km/s hızda kullanılırken aktifleşen bu sistem, gerekli gördüğü zamanlarda Mokka’nı tamamen durdurur ve kaza riskini en aza indirir. 

Akti̇f aci̇l frenleme si̇stemi̇

Ön Çarpışma İkazı ve Aktif Acil Frenleme Sistemi tehlikeli koşullar fark ettiğinde seni sesli olarak uyarır. Üstelik sistem bir yayanın ya da farklı bir aracın sana çok yaklaşması durumunda aracı yavaşlatabilir ve tamamen durdurabilir. Böylelikle Mokka kaza riskinin en aza inmesini sağlar. 

Panorami̇k geri̇ görüş kamerası

Yüksek çözünürlüklü panoramik geri görüş kamerası 180°’lik görüntüleme imkanı sunar. Böylelikle geri manevralarını rahatça yapabilir, olası engellerden kolaylıkla kaçınabilirsin. 

Konforu hi̇sset

Mokka ergonomik koltukları ve Alcantara döşemeleriyle her yolculukta üst seviye bir konfor sunar. Mokka ile şimdi tüm yolculukların konforlu ve rahat. 

Isıtmalı koltuklar

Soğuk bir günde, sıcacık bir koltuk Mokka’da! İstediğin sıcaklık seviyesine göre ayarlayabileceğin ısıtmalı ön koltuklarla yolculuğunun keyfini daha çok çıkar. 

Detoks Kokpit Tasarımı

Opel son teknolojiyle donatılan cesur ve yalın Pure Panel sistemi sayesinde tamamen dijital bir kokpit deneyimi sunar.

Bi̇lgi̇ ve eğlence si̇stemi̇

Apple CarPlay*, Android Auto**, Bluetooth ve USB gibi bağlantı seçenekleriyle olmak istediğin yerdesin. Ayrıca Mokka ile tüm yolculukları daha keyifli hale getirmek için 6 hoparlörlü müzik sisteminin sesini biraz daha açmayı da unutma.

*iOS ve Apple Apple Inc. firmasının ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markasıdır.
**Android, Google Inc. firmasının tescilli markasıdır.


Şimdi Teklif Alın

Beni Arayın