Opel SUV Grandland
Süresi Doldu Otomotiv > Sıfır Araçlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.12.2023

Bitiş Tarihi

29.02.2024


Opel SUV Grandland 

Cesur ve yalın tasarımı, ikonik Opel Vizörü, tümüyle dijital Pure Panel kokpiti ve yenilikçi teknolojileri ile Grandland'de sıradan hiçbir şeye yer yok. Üstelik gece görüş sistemi, IntelliLux LED® Pixel Farlar, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle bambaşka bir sürüş deneyimi yaşayın.

Yalın ve cesur

Grandland ile sıradanın devri bitti. Opel’in cesur ve yalın tasarım felsefesi, Grandland’i benzersiz bir SUV’a dönüştürdü. Grandland, ikonik Opel Vizörü, çarpıcı ve sportif tasarımı ve keskin Alman hatlarıyla sıradan bir SUV’un çok ötesinde.  

Dikkat Çeken Detaylar

Grandland’in dijital detoks sunan Pure Panel kokpiti seni bekliyor. Sürüş deneyiminin bu yeniden tasarımı, onu herkesten benzersiz şekilde ayrıştırıyor. Grandland’in yepyeni iç mekân deneyiminde ihtiyacın olan tüm özellikler var, karmaşa ve dikkat dağıtıcı öğeler yok! 

IntelliLux LED® Pixel Farlar

Aydınlatma teknolojisinde çığır açan IntelliLux LED® Pixel Farlar ile tanışın. Grandland, karşıdan gelen sürücülerin gözünü almayan uzun farları ile konforlu bir gece görüşü sunar. Her bir far, otomatik olarak açılıp kapanarak trafik koşullarına uyum sağlayan 84 LED far hücresinden oluşur. 

Gece görüşü

Gece sürüşünde sana sadece farların mı yardım eder? Grandland’e kadar böyleydi. Şimdi gece sürüşlerinde ya da görüşün kısıtlı olduğu koşullarda, alanı 300 metreye kadar tarayıp yaya ve canlıları algılayan bir dijital gösterge paneli var. Bu panel, yoluna çıkan her şeyi görmeni sağlar ve seni sesli şekilde uyarır. Grandland bununla da yetinmez, gerekli gördüğünde acil fren desteğini de devreye sokar.  Özetle daha güvenli bir gece sürüşünden bahsediyorsak; Grandland kesinlikle sıradan bir SUV değil. 

Aktif Acil Yardım*

Grandland, tehlikeli durumlar hakkında sürücüyü sesli olarak uyarır. Başka bir araç ya da yayanın fazla yakına gelmesi halinde aracı yavaşlatır.

Akti̇f aci̇l fren si̇stemi̇

Yaya tespiti ile otomatik acil fren 5 km/s üstünde ve 140 km/s altında çalışır. 5 ila 30 km/s aralığında yavaşlatma, çarpışmanın etki hızını 0,9 g’ye düşürecek şekilde çalışır. 30 ila 140 km/s aralığında ise sistem hızı en fazla 50 km/s azaltır. Bu eşiğin üzerinde hızı daha fazla düşürmek için sürücü kendisi fren yapmalıdır. Yaya tespiti ile otomatik acil fren operasyonel hız aralığı, tespit edilen engele bağlıdır (hareketli engel: 5 ila 140 km/s; sabit engel: 5 ila 80 km/s; yaya: 5 ila 60 km/s). Opel sürücü yardım sistemleri sürücüye, sistemin içsel sınırları içerisinde yardımcı olur. Sürme görevinden hala sürücü sorumludur.

360°  çevre görüş kamerası

En dar alanlarda bile 360°  görüş deneyimi Grandland’de. Sana, aracın etrafındaki nesneleri anlık olarak gösteren gelişmiş 360°  çevre görüş kamerası ile geri manevra ve park etmek artık çok daha kolay.

Şeri̇t koruma özelli̇ği̇ i̇le akti̇f şeri̇t taki̇p si̇stemi̇

Sürüş sırasında güvenlik ve farkındalık düzeyinde üst seviyede olmanın tadını çıkar. Şerit değiştirme uyarı sistemi (LDP) araç şeritten istemsizce çıktığında seni uyararak kazalara karşı önlem almanı sağlar. Şerit takip sistemi (LKA) ise tehlikeli sürüşlere aktif tepki vererek aracı şeride geri döndürür. 

Ergonomik AGR koltuklar

Ergonomik ön koltuklar, sürücü ve ön koltuktaki yolcunun sırt ağrılarını önler, sürüş konforunu artırır.  

Isıtma özelli̇kleri̇

Isıtmalı ön ve arka koltuklar, ısıtmalı ön cam ile soğuk kış günleri çok daha sıcak ve konforlu geçecek.   

Elektri̇kli̇ bagaj kapağı

Hareket sensörlü, otomatik açılır elektrikli bagaj kapağını, arka tamponun altına ayağınızı uzatarak veya düğmeye basarak hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.

* Yaya tespiti ile otomatik acil fren 5 km/s üstünde ve 140 km/s altında çalışır. 5 ila 30 km/s aralığında yavaşlatma, çarpışmanın etki hızını 0,9 g’ye düşürecek şekilde çalışır. 30 ila 140 km/s aralığında ise sistem hızı en fazla 50 km/s azaltır. Bu eşiğin üzerinde hızı daha fazla düşürmek için sürücü kendisi fren yapmalıdır. Yaya tespiti ile otomatik acil fren operasyonel hız aralığı, tespit edilen engele bağlıdır (hareketli engel: 5 ila 140 km/s; sabit engel: 5 ila 80 km/s; yaya: 5 ila 60 km/s). Opel sürücü yardım sistemleri sürücüye, sistemin içsel sınırları içerisinde yardımcı olur. Sürme görevinden hala sürücü sorumludur.


Şimdi Teklif Alın

Beni Arayın