Rossmann For Your Beauty Kirpik Kıvırma Aparatı
Süresi Doldu Kozmetik & Kişisel Bakım > Cilt Bakım

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

12.02.2024

Bitiş Tarihi

29.02.2024


Kirpiklerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak, bakışlarınıza anlam katmak için aradığınız cevap burada! Kirpik kıvırıcı aparat, size hayalinizdeki kıvrık ve mükemmel kirpikleri sunmak için tasarlandı. Üstelik, sadece birkaç saniye içinde!

Hızlı ve Kolay Kullanım

Kıvırıcı aparatın özel tasarımı, kirpiklerinizi anında kıvrılmış ve çarpıcı bir görünüme kavuşturur. Aparatın ucuna takılabilen tarak sayesinde, kirpikleriniz kolayca şekil alır ve göz alıcı bir kıvrım kazanır. Silikondan üretilen tutamaçlar, kullanımı son derece kolay hale getirirken, kirpiklerinizin kıvrılmasını sağlar.

Mükemmel Sonuçlar İçin Püf Noktaları

Kirpik kıvırıcı aparatı kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası bulunmaktadır. Aparatı kirpik dibine mümkün olduğunca yakın bir şekilde yerleştirerek başlayın ve ardından 15-20 saniye boyunca hafif bir baskı uygulayarak kirpikleri kıvırın. İçinde bulunan tarak uç, kirpiklere muhteşem bir yelpaze etkisi sağlar, ancak tercihinize bağlı olarak bu özelliği kullanmayabilirsiniz. Kıvırma işleminden sonra kirpiklerinizi maskara ile belirginleştirmeyi unutmayın.

Aparatınızı Temiz Tutun

Aparatınızın performansını uzun süre korumak için düzenli bakımı önemlidir. Arada bir, nemli ve temiz bir bez kullanarak aparatın ucundaki lastiği ve tarak kısmını kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca, etkili sonuçlar elde etmek için aparatın lastik kısmını ihtiyaç duyulduğunda yenisiyle değiştirmeniz önerilir.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala