Türk Telekom Prime İlk Ay 20GB Hediye İnternet Kampanyası
305 Gün Kaldı Mobil Hat > Faturalı Hatlar

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

02.02.2024

Bitiş Tarihi

31.12.2024


Türk Telekom Prime, müşterilerine sunduğu avantajlarla öne çıkıyor. Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma ve bireysel faturasız tarifelere geçişle Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40 ve Enfes Prime Limitsiz Sosyal tarifelerine sahip olan 4.5G uyumlu cihaz sahibi müşteriler, ilk ay 20GB hediye internetin keyfini çıkarabilir.

Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, tarifeye geçtikleri ilk 30 gün içinde "PRIME HEDIYE 20" yazıp 5555'e SMS göndererek kampanyaya katılabilirler. Kampanya kaydı başarılı olursa veya olmazsa müşterilere bilgi SMS ile iletilir.

Ücretsiz Veri Kullanımı Detayları

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları içerir. Ancak, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) gibi hizmetlerin kullanımında değişiklik yapılabileceğini unutmayın.

Kampanya Detayları ve Süreç

Kampanyaya katılan müşteriler, başvurularının ardından kampanya kapsamında sunulan 31 günlük 20GB internet faydasından talep ettikleri fatura döneminden itibaren faydalanmaya başlarlar. Ancak, kampanyadan bir GSM numarası yalnızca bir kez faydalanabilir. Hattın iptali, numara taşıma veya tarife değişiklikleri indirimleri iptal edebilir. Kampanya kapsamında sunulan data hakkı 31 gün geçerlidir ve kullanılmayan faydalar bir sonraki döneme devretmez.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala